Şirket Politikası

ESC Teknoloji Bilişim Ticaret Limited şirketi olarak anlaşmalı olduğumuz tüm markaların kuralları çerçevesinde müşterilerimizin ürün ve veri güvenliğine en sıkı şekilde dikkat etmek bizim büyüme hedeflerimiz doğrultunsa ilk önceliğimizdir.

 

En önemli bilincimiz şirketimizin büyüme yolunda oluşabilecek iş kazaları, müşteri veri gizliliğinin ve çevreye karşı sorumluluğumuzun farkında olarak ilk bu kısımlarda önlemlerimizi ve eğitimlerimizi alarak yatırımlarımızı yapıyoruz.

 

Şirketimizin servis merkezleri ve istasyonlarında çalışan ekip arkadaşlarımızın iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli talimatlar ve eğitimler kendilerine aktarılarak oluşabilecek kazalara karşı önlemlerimiz alınmış olup düzenli olarak denetlenmektedir.

 

Şirketimizin servis merkezleri ve istasyonlarında kanunların belirlemiş olduğu ve Dünya sağlık örgütleri tarafından da üzerlerinde dikkatlice durulan atıklar ve çevre duyarlılığı konusunda eğitimlerimizi sürekli olarak çevre mühendisleri, yerel yetkililer tarafından alarak ve düzenli kontrollerle çevreye duyarlı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

İş ortağımız Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı ve Yetkili Satıcısı olarak tarafımıza bildirilmiş kalite politikaları, iş süreçleri, çevresel düzenlemeler ve en önemlisi müşteri ürün güvenliği yanı sıra veri güvenliği konusunda tedbirlerimizi yüksek seviyede tutarak çalışmalarımızı bu hususlara göre sürekli geliştirmekteyiz.

 

Çevre koruması ile ilgili olarak kullanmış olduğumuz kâğıt ürünlerinde yasal zorunluluk harici durumlarda yerel makamlardan izni olan atık dönüşüm firmalarına atıklarımızı vermekteyiz. Kendi kullanımımız harici müşterilerimize ürün güvenliği için vermiş olduğumuz kutu ve sünger malzemeleri sürekli tekrar tekrar kullanılacak seviyede malzemelerden yapılmış olup kullanılamayacak duruma geldiklerinde atık dönüşümünde çok rahat kullanılacak malzemeler tedarik ediyoruz.

 

Şirketimiz şubelerinde müşterilerimize vermiş olduğumuz değer bizlerin çevreye ve insan sağlığına verdiğimiz önemin bir parçasıdır. Şirketimiz şubeleri olarak felaket anlarında acil tahliye planlarımız toplanma merkezlerimiz belirlenmiş olup tüm bildiriler şirket çalışanlarımıza yapılmıştır. Müşterilerimizin ürünleri güvenlikleri için ayrı odalarda, özelikle su baskınlarına karşı yüksek mesafede muhafaza edilmektedir. Oluşabilecek felaketlerde öncelikle sigorta anlaşmalarımızda müşteri ürünlerinin tanzimi konusunda anlaşmalar yaparak müşterilerimize her zaman bizlere duymuş oldukları güveni boşa çıkarmamak için çalışmalar yapmaktayız.

 

Şirketimiz çalışanları müşterilerimizin onayı olmadan cihazların içeresindeki verileri yedekleme yapmaz. Yedekler ayrı sunucularda sadece yöneticilerin kontrolünde olan makinelerde saklanır. Alınan yedekler kalıp halinde olduğundan içinden herhangi bir veri alınamaz. Yedek geri yüklemesi yapıldıktan sonra veriler silinir. Tüm çalışanlarımızın iş sözleşmesindeki en önemli madde şirket ve müşteri veri güvenliği olduğu açıkça belirtilmiş olup iş sözleşmesi ve ayrı bir tutanak olarak imza altına alınmıştır. Tüm çalışanlarımız şirketimizin en öncelikli işin çevreye duyarlı, müşterilerinin ürünlerinin ve verilerin güvenliğinin önemli olduğunun bilincindedirler.

 

ESC Servis

ESC Servis Apple Yetkili Teknik Servis

Trabzon – Samsun – Ankara – Sakarya – Ordu

Takip Edin:

ESC Trabzon

K.Kaya Mahallesi Gazipaşa Cad. No:13/A
Ortahisar/TRABZON
0 850 221 1 372
Hafta içi : 12:00 – 17:00
Cumartesi : Kapalı

ESC Samsun

Karadeniz Mah. Lise Cad. No:22/1-3
İlkadım/SAMSUN
0 850 221 1 372
Hafta içi : 12:00 – 17:00
Cumartesi : Kapalı

ESC Ankara

Aşağı Öveçler Mah.Lizbon Cad. No:41/A
Çankaya/ANKARA
0 850 221 1 372
Hafta içi : 12:00 – 17:00
Cumartesi : Kapalı

ESC Sakarya

Kurtuluş Mah. Karaağaç Bulvarı No:17
Adapazarı/SAKARYA
0 850 221 1 372
Hafta içi : 12:00 – 17:00
Cumartesi : Kapalı

ESC Ordu

Bahçelievler Mah. Atatürk Bulvarı Orman Apartmanı No:157
Altınordu/ORDU
0 850 221 1 372
Hafta içi : 12:00 – 17:00
Cumartesi : Kapalı
ESC Servis © 2018 ESC Teknoloji Bilişim Tic.Ltd.Şti. ne ait bir sitedir.Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.